360 хвилин позитивних емоцій- друга зустріч ТТ.

Додано

Як вода змінює свою форму відповідно до посудини, в яку потрапляє, так і всі клітини нашого організму, змінюють свій стан відповідно до наших думок і наших емоцій. Не можна засмічувати своє життя неякісним.
Наша мандрівка до пізнання відтінків території тіла це, дійсно, якісний час для кожної учасниці.

Яких емоцій ми тільки не відчували… Радість, захоплення, ніжність, натхнення, задоволення, піднесеність, спокій та умиротворення – ось далеко неповний перелік тих емоційних станів, у яких заглибилися наші учасниці.

360 хвилин часу роботи на проекті були призначені кожній з нас і кожна отримала від нього задоволення.

Сьогодні проект справді реалізовував наші бажання.

Ранок для учасниць «ТТ» розпочався з уроку аквааеробіки у «Алігаторі».

аліга
І хоч аквааеробіка має вплив на велику кількість м’язів, та жодна з учасниць не відчула дискомфорту чи важкості. Не було і страху. Дуже позитивна, життєрадісна і рухлива тренерка надихала учасниць на подвиги. Наше серденько, хребет і обмін речовин були вдячні нам за це заняття. А усмішки, які не сходили з обличчя у більшості учасниць, відверто говорили про наш настрій. Перевірено: цей вид спорту можна рекомендувати усім, хто просто любить себе, а не лише дбає про свою вагу та поставу.
Після цього – час для хаммаму. Тут, у приємній температурі та вологості, душа кожної учасниці знайшла згоду з тілом. Лежачи на чебек-таші (мармуровому столі з підігрівом) ми максимально розслабилися і відчули себе першими дружинами турецького султана.

аліга 2

Гостинний ресторан «Сапсан» дозволив нам створити неповторну і загадкову атмосферу розкішної простоти і вишуканості.
А екскурс в світ парфумів та парфумерії приготували нам люб’язні і багаті на подарунки менеджери компанії «L’ambre». Як і де “носять” парфуми, чому вони на різних людях пахнуть по-різному і який вплив мають на нашу психологічну рівновагу, – на ці та інші питання знайшли відповідь наші учасниці. А потім завдяки вишуканим оксамитовим пов’язкам, ми змогли пірнути у чарівний світ запахів і знайти «свої» парфуми. Це був неповторний час для аналізу власної індивідуальності.
Обравши свій аромат, призначений бути таємним послом жіночої чарівності, ми продовжили вчитися смакувати життя.

Поласувавши смачним штруделем від господарів ресторану, ми вчилися помічати і бачити все, що миле нашому серцю.

аліга1

Час для віри в себе подарувала нам Марія Хомів. Ми шукали опору в собі і говорили слова любові власному серцю. А техніка самовихваляння дозволила нам увійти в стан потоку і спіймати чудесні думки про себе. Ми робили кроки назустріч справжній собі та дізналися, як запобігти формуванню негативних думок і які центри у нашому мозку впливають на наші стани та емоції. Щиро і з натхненням ми створювали власне середовище тепла і любові, черпали знання і надихалися.

А краса природи та мисткиня з еко-майстерні «Синя пташка» надихнули нас на створення вишуканих милих шедеврів – оригінальних екокулонів, у який кожна учасниця вклала свій зміст.

аліга 3

Наше заняття довело, що якщо думки і час наповнені любов’ю, теплом, оптимізмом і вірою в себе, то клітини нашого тіла спроможні змінити свій стан в сторону здоров’я, гармонії і відповідності законам природи.
Ці 360 хвилин були наповнені задоволенням і насолодою.
Переконані, що завдяки часу з «Територією тіла» цілющі сили організму починають працювати на повну.

аліга 5

ОКСАНА, учасниця

1 коментар до “360 хвилин позитивних емоцій- друга зустріч ТТ.

  1. Надзвичайна атмосфера, вишукані жінки! Приємно було допомогти Вам поринути у загадковий світ Ароматів! Юлія Ткаченко -Lambre!♡♥♡

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *