Відгуки

Залишіть нам свій відгук

Tania Yasinovska‎

Моє освідчення в любові проекту “Територія тіла”)))

Марі, Ліля, Оксана, Іра – дівчата, ви – неймовірні!
Марія, дякую тобі за все, що ти привносиш в моє життя.
Ти надихаєш, мотивуєш, підтримуєш і спонукаєш рухатися далі, змінювати себе і своє життя, сміливо мріяти і працювати над втіленням мрій.
Ліль, наш енерджайзер, сонячна, розуміюча. Дякую, що поділилася своїми знаннями. Багато моїх запитань знайшли свої відповіді.
Оксанка – розумниця, яка зібрала по краплинках багато корисної інформації про здорове харчування, і хоч подавала її дуже ненав’язливо – ефект не забарився, зміни ідуть.))
Іринка – суперовий організатор! Як все було продумано, скільки роботи пророблено, так багато маленьких деталей, які радували око і дарували тепло!

Дівчатка-учасниці, дякую за те, що були поруч і створювали теплу дружню атмосферу!
Дякую усім спонсорам і гостям проекту за отримані знання та щедрі подарунки!
Дякую за свято, яке ви влаштували. Це був справжній випускний!
Побачимось ?
п.с. Подарунок зібраний та випробуваний всім сімейством. Вражені і передають величезне дякую!!!


Ось так сиджу і думаю… Життя таке – ти щось в ньому робиш , або не робиш, це і вирішує твою долю – щасливий ти чи ні! Так багато спонсорів, такий чудовий задум…. Ви це зробили! Хтось там проговорився що і у вас були сумніви… Але ваше рішення було пробувати! Гарно вийшло! Вдалось. Відлуння пішло! Проект народився! Плоди є ! І так всі наші задуми теж мають шанс реалізуватись!

Oljysja Tretyak 


В мене теж багато вражень які переповнюють!!! Здавалось такі серйозні дівчата Марія, Ірина, Ліля, Оксана – а такі приємні щирі і талановиті!!! Вам ні в якому разі не можна зупинятися! Цей проект я починала із гаслом “Чому б і ні, послухаю щось новеньке”, а закінчила додатковими знаннями із різних галузей (спорт, харчування, емоційні стани), інформацією про кращих спеціалістів в Тернополі (це про спонсорів) та новими подругами (не минуло безслідно наше спілкування щосуботи)! А з яким задоволенням я відвідувала ці заняття! Наснаги вам ТЕРИТОРІЄ ТІЛА!!!

Наталія Семенюк 


Сказати просто що я щаслива, що маю нових чудових друзів і багато натхнення для покращення себе в усіх напрямках- це нічого не сказати! Це треба відчути цю неймовірну атмосферу! Потрібно бачити люблячі погляди організаторів , які вклали душу в Територію Тіла! Чути розкішну музику і спів нашого моторчика Ірусі! Сюрпризи і подарунки від спонсорів. які нас “розбалували” до неможливості! Королівський фуршет із чесно заробленими тортиками! Просто феєрверк всіх органів чуття!

Lesia Yavorska


Я счастлива, що пройшла цей проект! Це був мій подарунок собі на день народження. Цей подарунок – інвестиція в моє життя, тому що завдяки дівчатам я зрозуміла деякі речі….про котрі не буду тут писати:) На цьому проекті ми мали дуже якісне спілкування, дружню приємну атмосферу. Після кожного заняття в мене розкривались крила, я відчувала піднесений настрій, я приходила в сім’ю і порхала від счастя. Я навчилась радіти, я зрозуміла, що мені потрібно. Від чистого сердця бажаю успіху проекту та всім дівчатам! Я віру, що проект це тільки початок нашого знайомства!!!

Александра Алифанова

Дуже добре,що є такі проекти! А головне,що є такі хороші організатори,які дійсно багато роблять для жінок у житті.Як для жінок учасниць,так і для жінок партнерів цього проекту.Дякую за можливість брати участь у цьому цікавому дійстві!!!

Natasha Khomya

 

Чудовий день, прекрасні макіяжі, зачіски, музика, гості, подарунки, пропозиції і побажання, таке приємне перевтілення в здорову особистість , в ніжну жінку у вишукану леді – чую себе іншою як перед проектом! Думаю про наступний сезон… Хочу ще багато зробити в житті,  тому маю мати сильну мотивацію і здорове тіло, ну і звичайно при цьому всьому маю гарно виглядати!

Oljysja Tretyak


 

Коли я йшла на проект, то не очікувала навіть десятої частини того, що отримала. Я хотіла дізнатися якусь корисну інформацію і навіть не передбачала наскільки глибоко і комплексно організатори підійшли до справи.
“Територія Тіла” – це неймовірно позитивна,  доброзичлива та мотивуюча атмосфера, рекомендації спеціалістів, які прямо “живуть” своєю справою, безліч сюрпризів та приємних подарунків… А найважливіше  – це можливість переосмислити своє життя, ставлення до себе, свого тіла, свого оточення; можливість розпочати важливі зміни, які давно були необхідні, але на які важко наважитись…
На проекті все було зроблено дуже професійно, якісно, продумано до дрібних деталей, а головне – з любов’ю. Кожна нова зустріч дарувала і зміцнювала крила. Дякую чарівній команді “Території Тіла”  за величезні зусилля та час, а учасницям – за щирість і відкритість, дружню компанію і підтримку на складному шляху до пізнання себе…
П.С. А який ароматний чай і апетитні смаколики на “Території Тіла” словами взагалі не передати:)

Ірина Нестюк


 

Коли я вперше почула про проект Територія Тіла, я подумала, що то напевне щось щоб хтось схуд і щось таке нудне і не цікаве. Але. коли я побачила фото з занятть, то зрозуміла, що помилялась і моя уява змінилась. Я побачила жінок, які розквітали на заняттях, очі їхні світились від щасля і це тільки на фото. а в душі напевне все пашіло від чудової можливості відкривати свої внутрішні ресурси! Мені було шкода, що я не прийшла на перший сезон і я вирішила прийти на проект у другому сезоні.

 

На вступному занятті я відчула, що у прекрасному жіночомуколі, де так комфортно і легко. У “BEAUTY LIFE” дуже тепло та розкішно нас приймали, зі смачним фуршетом та подарунковим сертифікатом. Для себе цю студію здоров”я та краси я вперше відкрила. Такі відчуття ніби ти там королева. Цього дня у мене було День народження, квіти у подарунок, які були у кольорі мого одягу на цей день, це щось неймовірне! Щиро дякую адмінкоманді проекту “Територія Тіла” та студії зродов’я та краси “BEAUTY LIFE”.

 

Дуже радію, що є учасницею проекту. Розумію, що є тут щоб відкрити у собі нові ресурси, наповнитись позитивом та розвинути свою жіночність.
На першому занятті відчула, що я не одна, а є багато жінок, які прагнуть розвиватись, а не стояти на одному місці, це так мотивує. Марія дуже доступно, цікаво і зрозуміло пояснила що слід робити щоб досягати цілей і як це робити. Я вже почала виконувати завдання,а також рекомендаціі дієтолога. Моделювання в домашніх умовах було вражаюче, бо для себе я відкрила багато нового.

ОЛЬГА


 

Ось із і пройшло перше заняття. Багато вражень. А пам’ятала про матрицю ейзенхауера, але чому її не використовувала в житті досі не розумію. Дякую Марії за корисне нагадування. Дуже цінна інформація про курку та орла, хочу змінитися так, що літати і мати крила. А також більш системні знання про дієтологію. Чудовий метод успіху в житті та роботі від п.Олі.
Справжнє – це те чого так бракує в житті.
Дуже цікаво – для досягнення цілей маємо мати набір інструментів, це дуже важливо для мене.
А також корисні домашні завдання.

Оля Дутчак

літаююю :)))

я дякую за нашу крайню зустріч всім тренерам і ведучим!!!
1) я вперше була на чайній церемонії, вперше спостерігала медитацію на звук (сама не брала безпосередньої участі, але на відстані ловила ефект 🙂 ), познайомилася нарешті з легендарним і давно ЗАОЧНО знайомим мені Миколою. ще може подістаю його на тему етно-барабанів :))), які на зустрічі на жаль не фігурували, але якими я марю давно.
2) вперше спробувала йогу. і тут зразу бац! – парну йогу! це бомбезно і незвичайно для мене. напевне має бути особливо кльово для близьких людей. дякую Аллочці за доброзичливість, коректність і легкість спілкування.
3) Іванна і тема сексуальності. треба би якось продовжити, дівчонки! я до заняття досить вузько собі уявляла, про що має бути бесіда, а тема виявилася обширнішою.
4) гастроентеролог… ой, забула ім”я, пам”ятаю лише по батькові. вибачте, будь ласочка 🙂 дякую за відкритість і багато корисної інформації. шкода, що важко все запам”ятати і записати, але принаймні маю намічені напрямки подальших дій.
5) Марі. ти знову даєш поживу для роздумів і для подальшого саморозвитку. тобі окрема подяка як організаторці і натхненниці!
звісно, позитивних вражень у мене більше, аніж я змогла висловити, але покищо так 🙂

Ліза


Ось і відбулося 6 заняття неймовірного проекту “Територія тіла”. Тема: стресостійкості дуже важлива. Стрес – це супутник мого професійного життя, а інколи і мого особистого. Я завжди думала, що із ним потрібно боротися. Але після занняття із найкращим психотерапевтом Марією Хомів, я зрозуміла, що не потрібно ні з ким боротися. Треба вміти вивільняти емоції, осмислити, зробити висновки і жити із відчуттям щастя далі. Також дуже кольорові відчуття від гостей проекту: від зелено-жовтого кольору умиротворення від танцю Вікторії, до яскраво коралового пристрасно-веселого танцю із Мар’яном. Також дуже цінна інформація від інших гостей. Особливо вдячна Іринці Заліщук за таку теплу домашню атмосферу вгостях. РОЗВИВАЮСЯ у проекті “Територія тіла”!!!!!!!!!

Оля Дутчак


Мені знов пахне квітами і позитивними змінами 🙂

Кожен має мрію про себе і для себе , якою хочу бути у сферах краси, здоров’я, материнства, професійності, успішності…і т.д.
Але часто можна чути розчарування, що комусь не вдається чогось встигнути, досягти, виздоровіти, схуднути, виграти, прочитати… і навіть піти в кіно! І там десь поміж тим всім гасне радість, впевненість у собі, жіночність, мрійливість а десь поза тим всім і відчуття щастя.

Радію що команда “Території Тіла” разом із партнерами дали нам путівник “мрій і досягай” (це я так назвала цей процес в проекті 🙂 Будучи учасницею першого і другого сезону, можу впевнено сказати, що це ПРАЦЮЄ!:) Бути жінкою це чудово, а бути щасливою, красивою,здоровою і успішною жінкою ще краще :)!!!
У мене відбулось багато змін в цей період і продовжують відбуватись! Звичайно в проекті ми також багато працювали і над тим щоб щось змінилось я теж працюю, але важливо знати як розподілити свої сили, що робити і коли…! Не менш важливо навчитись оберігати себе від зовнішніх руйнівних факторів ( тут я маю на увазі все, що негативно на мене впливає – непередбачувані обставини, хвороби, стреси, погана їжа….) Маса знань + практичні заняття + надзвичайні подарунки !!!
ДЯКУЮ!
Продовжуйте змінювати світ на краще 🙂
А мені побажайте “горіти” , мріяти, рости і продовжувати використовувати взяте у Вас!!!
Завітаю якось на 3 сезон!

Irysja


Дорогі “Територія Тіла” та партнери, особливо стоматологічний кабінет “СМАЙЛ” 🙂 !!!
Щиро дякую за Вашу ВЕЛИЧЕЗНУ ПРАЦЮ
і ПОДАРУНОК за “усмішку” 🙂 !!!
ЦЕ НАДЗВИЧАЙНО ПРИЄМНО !!! 🙂

ДЯКУЮ!!!

 


 

Olga Klepach

Чудові тренери, наповненні заняття, неперевершений настрій учасниць, зокрема мій! Дякую!!!!


 

Кожного разу з великим нетерпіння я чекаю цього дня,який я проведу з проектом Територія тіла ….. І це правда!!! Безліч позитивних емоцій, нової іформації, енергії, відчуття ЩАСТЯ я отримую разом з вами! Я міняюсь, міняю відношення до себе і до оточуючих…. Дякую! )) Доречі , браслет * 21 день без нарікань* -нереально крута штука для мене! Він працює! З руки на руку… Але в голові виникає думка стоп…
Отже,про минуле заняття в Території тіла.Почуття і відчуття були змішані, тому треба було спочатку дати лад думкам.Все було ,як і завжди- цікавим ,корисним і надихаючим: інтенсивна та весела латина з тренером Вікторією, вражаючий пулденс, продемонстрований тренером Лілею, ази фейсбілдингу з тренером Мартою, дуже пізнавальний інтерактивний тренінг-бесіда-лекція з психотерапевтом Олегом Гуковським (+обнімашки:) ).Перша в моєму житті фотосесія в фотостудії “Вінтаж” з чудовими дівчатами-фотохудожницями.Півне-подаруночки,створені майстерною Олександрою Луканюк. Ну і звичайно – цінна інформація і завдання від нашої Марії. І мега-ягідний десерт з смачним чайком від “Каруни” .Дуже-предуже вдячна всім ,хто щедро ділився цього разу з нами своїми знаннями і вміннями.І окремо -Марії Хомів, яка так вміло планує і поєднує всі ті цікаві події,та її помічникам Олі і Лесі.А ще-в групі чудові дівчата-так приємно вас всіх бачити при зустрічі і в ФБ).Кожного разу одночасно радію і заздрю сама собі,що життя наповнюється такими яскравими моментами,і в той же час сумую,що в світі стільки всього,чого я не вмію і про що не знаю,отже щось проходить повз мене,а так хочеться спробувати і пізнати побільше.Але ж,якби не Територія Тіла- як багато б чого залишилось невідомим і не пізнаним…Отже- радість переважує сум! ДЯКУЮ-ДЯКУЮ-ДЯКУЮ! ❤

Сьогодні хочу розповісти про прeкрасну жінку, психотeрапeвта і просто хорошу людину Марі Хомів. Дякую за школу матeринства, за форум, за трeнінги, зустрічі та проeкти! Люблю твою роботу і рада, що люди в Тeрнополі можуть бути трішки щасливішими знаючи Тeбe! #психотeрапeвтМаріяХомів

Анелія Сенчишена