Про проект

“Бувають дівчата, впевнені в собі, знають, яка у них мета в житті і що робити для її досягнення. І вони йдуть до цієї мети.

А буває, дівчина піде за молоком в магазин, по дорозі побачить метелика, побіжить за ним, заблукає і виявиться в чарівній країні, де буде залучена в боротьбу зі злою королевою і її свитою, переможе королеву, подарувавши добрим жителям свободу, подружиться з цуценятами, навчиться стріляти і їздити верхи, в неї закохається найкрасивіший воїн, подарує їй справжнього живого єдинорога і квітку лотоса у волосся, а потім вдячні жителі повернуть її додому.

Вона увійде в квартиру з сумно-щасливим блиском в очах і загадковою усмішкою. І з квіткою лотоса в волоссі. Ну а що?

І… без молока”.

 

   Марія Хомів, автор проекту, лікар-психотерапевт:

З радістю запрошуємо Вас у жіночий розвиваючий проект «Територія Тіла». Проект заснований друзями для друзів. Направлений для натхнення жінок приділяти увагу здоровому способу життя, розумінню потреб свого тіла, звичок, можливостей. Проект який ведуть спеціалісти, закохані у предмет та знання, якими охоче поділяться.

                                                                              ПІЗНАЙТЕ СВОЄ ТІЛО ВПЕРШЕ!

    Естетично, Ефективно, Етично, Екологічно!

ТЕРИТОРІЯ ТІЛА точно для тебе, якщо: Слово «зміни» у тебе викликає приємний трепет. Ти постійно шукаєш нові шляхи розвитку! Ти прагнеш до більшого і готова знайти більше впевненості в собі, та стати більше здоровішою та благополучнішою. Ми -КЛАСНІ! Ми працюємо з жінками. У нас якісна та комплексна програма. За три сезони роботи проекту, майндфулнес груп, та онлайн-проектів, ми маємо хороші відгуки. Ми розповідаємо про кращі послуги міста Ми доброзичливі, щирі, у нас є відчуття часу. Ми вдосконалюємо нашу програму і щоразу пропонуємо доповнення, щоб ще максимально якісніше відповідати вашим запитам.

Увага!

РОЗПОЧИНАЄМО новий 12 сезон  весною 2022 р., і працюватимемо до осені 2022р.

 

На Вас чекає особливий сезон:
Оновлюючі  та мотивуючі заняття з найкращим психотерапевтом, заняття з дієтологом,ознайомлення заняттях з деякими видами фітнесу: flyjoga, pole dance, табата, інше; танцювальна терапія; творчі майстер-класи (кулінарія, творіння своїми руками), консультації лікарів, гінекологів, косметологів, майстер класи від салонів краси , знижки на різно-тематичні послуги, фото сесія, подарунки, випускний бал та багато сюрпризів. Знайомство з найкращими закладами міста, школа навчання «Сам собі візажист», релаксаційні уроки на природі,плетіння віночків та креативні перевтілення декількох учасниць.
Все для Вас !!!

 

СЯЯТИМЕМО , ЯК ЗІРКИ.

 Вітаю вас, чарівні мандрівниці до відкриттів свого тіла, які разом з нами вирушають до нових пригод та звершень!

Хочу порадіти за вас і сказати що вам неймовірно пощастило. У вас є можливість отримати цей продукт-наш дуже викоханий проект «ТЕРИТОРІЯ ТІЛА». Проект- це насамперед мотивація, знання та поштовх , це перший крок. Запасіться терплячістю та рішучістю. Шлях від любителя до майстра нелегкий, але він по силах кожному.

Проект наш чарівний. Ви звісно це відчуєте та пізнаєте по змінах у вашому житті. І говорити я буду про справжнє. Про те що мало, має і буде мати цінність. Я вірю в людей і в те, що кожен може досягнути того, про що мріє. Я знаю як любити життя і себе в ньому, і вам готова це розповісти. Я знаю як допомогти вам стати ще благополучнішою та здоровішою тілом, душею, духом, думками, відчуттями, поведінкою. Я маю власний погляд на шлях до здоров’я і як лікар- психотерапевт, тренер, автор, ведуча, і як жінка, та цей погляд не ідеальний і похибки існують. Ми разом з вами будемо пізнавати і відкриватись новому.

ОТОЖ- я бажаю вам прожити якісно і класно ці дні. Переключатись і вдихнути нове та свіже. Навчитись виставляти пріоритети в житті і по суботах знаходити на проект час. Наповнюватись, усвідомлювати що кожен з нас може вдосконалювати життя до кращого і вже сьогодні ми можемо змінити своє завтра. Ціла команда фахівців та дивовижних гостей робить для вас цей проект. Створений друзями для друзів, цей проект внесе весну у ваше життя. Прошу цінувати кожного з нас, як і ми вас. До зустрічі на проекті!