Про проект

   Марія Хомів, автор проекту, лікар-психотерапевт:

З радістю запрошуємо Вас у жіночий розвиваючий проект «Територія Тіла». Проект заснований друзями для друзів. Направлений для натхнення жінок приділяти увагу здоровому способу життя, розумінню потреб свого тіла, звичок, можливостей. Проект який ведуть спеціалісти, закохані у предмет та знання, якими охоче поділяться.

                                                                              ПІЗНАЙТЕ СВОЄ ТІЛО ВПЕРШЕ!

    Естетично, Ефективно, Етично, Екологічно!

ТЕРИТОРІЯ ТІЛА точно для тебе, якщо: Слово «зміни» у тебе викликає приємний трепет. Ти постійно шукаєш нові шляхи розвитку! Ти прагнеш до більшого і готова знайти більше впевненості в собі, та стати більше здоровішою та благополучнішою. Ми -КЛАСНІ! Ми працюємо з жінками. У нас якісна та комплексна програма. За три сезони роботи проекту, майндфулнес груп, та онлайн-проектів, ми маємо хороші відгуки. Ми розповідаємо про кращі послуги міста Ми доброзичливі, щирі, у нас є відчуття часу. Ми вдосконалюємо нашу програму і щоразу пропонуємо доповнення, щоб ще максимально якісніше відповідати вашим запитам Я пропоную вам зареєструватись в 4 сезон! Він буде для ВАС ОСОБЛИВИМ!

 

Запрошення на проект!


Запрошуємо усіх зацікавлених Леді, зареєструватись на четвертий сезон жіночого, унікального проекту «Територія тіла»

РОЗПОЧИНАЄМО ПРОЕКТ: 10.09 (неділя). 

Випускний-  16.12.2017 року

 

На Вас чекає особливий сезон:
Оновлюючі  та мотивуючі заняття з найкращим психотерапевтом, заняття з дієтологом,ознайомлення заняттях з деякими видами фітнесу: flyjoga, pole dance, табата, інше; танцювальна терапія; творчі майстер-класи (кулінарія, творіння своїми руками), консультації лікарів, гінекологів, косметологів, майстер класи від салонів краси , знижки на різнотематичні послуги, фото сесія, подарунки, випускний бал та багато сюрпризів. Знайомство з найкращими закладами міста, школа навчання «Сам собі візажист», релаксаційні уроки на природі,плетіння віночків та креативні перевтілення декількох учасниць.
Все для Вас !!!

Не зволікайте,заповнюйте форму, не втрачайте свій шанс .
ПІЗНАЙТЕ СЕБЕ ВПЕРШЕ!

4-й сезон- «ЗІРКОВИЙ СЕЗОН ТЕРИТОРІІ ТІЛА», діятиме з вересня по грудень 2017. Працюватиме двічі в місяць по вихідних по 5 годин. 1.5 год.- психотерапевт 30-45 хв – (інший тренер) 1 година-тренування 30 хв- перекус: бранч, 15 хв- переїзд 1 год- гості, партнери. Орієнтовно: 12.00-17.00 (переважно в суботу, в неділю як виняток). У нашому проекті: – здоровий підхід; – здорове тренування; – здорове харчування; – здорові стосунки; – здорові думки; – здорове піклування про себе та духовний розвиток; – здорова особистість; – щоб жити здорово! Фокус уваги: на усвідомленості свого життя та піклування про себе.

Ви, як собі хочете, а я у проект!

А ви вже заповнили нашу реєстраційну форму?

Пропонуємо 3 пропозиції:
В ВАРТІСТЬ програми включено :

1. Пропозиція SUPER : СУПЕР-ЛЕДІ

Включає в себе:
-4 місяці роботи (вересень-грудень):
-8 занять-реальних зустрічей (субота, дуже рідко-неділя), які включають в себе і 4 заняття майндфулнес, з них 45 годин роботи в групі з тренерами+10 годин самостійного опрацювання+5 годин приємного спілкування і частування на заняттях.
-124 дні щоденних онлайн-завдань, + 8 відео лекцій тренерів+6 відео фізичних навантажень , +4 книги онлайн + 2 скайп-зустрічі, 2 вебінари онлайн(буде запис), 16 нових звичок, мотиваційна підтримка, можливість працювати у зручний час, читалка, закрита онлайн-група, + сюрпризи, сетрифікати знижок.
-Сюрпризи, знижки, дарунки, чудова компанія- вже включено.

При оплаті до 03.06- вартість пропозиції 2444 грн!
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 100 грн

з 03.06 по 03.08 –вартість пропозиції – 2644
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 120 грн

з 03.08-03.09- вартість пропозиції -2944(можна оплатити двома внесками)
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 130 грн

Оплата на картку і лише на картку ПБ! (в разі несподіваних ситуацій-повертається оплата у сумі оплати лише одного заняття зі знижкою -270 грн, а надалі участь в реальному занятті- завжди можете подарувати подрузі, але без онлайн-участі).

Оплата по заняттях буде як виняток, коли група буде не набрана, і буде становити 800 грн за 1 місяць роботи (відразу за два заняття, щоб був результат)

Для партнерів участь в занятті, в якому вони приходять своїми пропозиціями знижок і дарунками-БЕЗКОШТОВНА!

2. пропозиція Minimum: ЧУДОВА –ЛЕДІ

ЦІКАВА:
А)Без реальних зустрічей, для тих хто за-кордоном, не в Тернополі, має грудних дітей, не може приділити собі 5 годин двічі в місяць.
Для тих, хто вже був в нашому проекті, а хоче на 4-х місячну онлайн-програму,
-124 дні щоденних онлайн-завдань+ 8 відео лекцій тренерів+6 відео фізичних навантажень , +4 книги онлайн + 2 скайп-зустрічі, 2 вебінари онлайн (буде запис), 16 нових звичок, мотиваційна підтримка, можливість працювати у зручний час, читалка, закрита онлайн-група, + сюрпризи, сертрифікати знижок.

Б) Або НАВПАКИ: для тих хто вже був на онлайн-проекті, але ще не був в живому проекті «Територіі тіла», та потребує реальних зустрічей, а не онлайн-завдань.
-8 занять-реальних зустрічей (субота, інколи неділя), які включають в себе і 4 заняття майндфулнес і т.і.

Вартість участі -1800 грн. до 03.06
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 70 грн

з 03.06 по 03.08 –вартість пропозиції 1900 грн.
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 80 грн

з 03.08-03.09- вартість пропозиції 2000 грн.(можна оплатити двома внесками)
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 100 грн

Оплата на картку і лише на картку ПБ! (в разі несподіваних ситуацій-повертається оплата у сумі оплати лише одного заняття зі знижкою -270 грн, а надалі участь в реальному занятті- завжди можете подарувати подрузі, без онлайн-проекту).

Оплата по заняттях буде як виняток, коли група буде не набрана, і буде становити 600 грн за 1 місяць роботи.

Для партнерів участь в занятті, в якому вони приходять своїми пропозиціями знижок і дарунками-БЕЗКОШТОВНА!

3.Пропозиція Maximum: ЧАРІВНА-ЛЕДІ

Онлайн: щоденно 124 дні розвиваючих завдань, 16 нових звичок, мотиваційна підтримка, уаідо та відеоуроки, вебінари, можливість працювати у зручний час, читалка, закрита онлайн-група+
живі зустрічі Території Тіла ( 8 занять)+
Додатково:
індивідуальний супровід психотерапевта раз в місяць( 4 зустрічі)+
+косметологічні послуги ( 3 різних послуги)+
стиліст ( 1 зустріч вдома в клієнтки)+
майстер-класи здорової їжі від шеф-повара (2 зустрічі)+
дієтолог (3 зустрічі) +
безкоштовна осіння фотосесія ( 1)+
цікаві дарунки і сертифікати знижок від партнерів (6 шт.)

Вартість участі – 3044 грн. до 03.06
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 120 грн

з 03.06 по 03.08 –вартість пропозиції 3244 грн.
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 130 грн

з 03.08-03.09- вартість пропозиції 3644 грн.(можна платити 2-ма внесками).
Для учасниць попередніх сезонів та гостей і партнерів проекту- додаткова знижка- 140 грн.
Для партнерів участь в занятті, в якому вони приходять своїми пропозиціями знижок і дарунками-БЕЗКОШТОВНА!

Оплата на картку і лише на картку ПБ!

В разі несподіваних ситуацій-повертається оплата у сумі оплати лише одного заняття зі знижкою -270 грн, а надалі участь в реальному занятті- завжди можете подарувати подрузі, але без онлайн-участі, ви залишаєтесь брати участь онлайн

Оплата по заняттях буде як виняток, коли група буде не набрана, і буде становити 1000 грн за 1 місяць роботи.

СЯЯТИМЕМО , ЯК ЗІРКИ.

 Вітаю вас, чарівні мандрівниці до відкриттів свого тіла, які разом з нами вирушають до нових пригод та звершень!

Хочу порадіти за вас і сказати що вам неймовірно пощастило. У вас є можливість отримати цей продукт-наш дуже викоханий проект «ТЕРИТОРІЯ ТІЛА». Проект- це насамперед мотивація, знання та поштовх , це перший крок. Запасіться терплячістю та рішучістю. Шлях від любителя до майстра нелегкий, але він по силах кожному.

Проект наш чарівний. Ви звісно це відчуєте та пізнаєте по змінах у вашому житті. І говорити я буду про справжнє. Про те що мало, має і буде мати цінність. Я вірю в людей і в те, що кожен може досягнути того, про що мріє. Я знаю як любити життя і себе в ньому, і вам готова це розповісти. Я знаю як допомогти вам стати ще благополучнішою та здоровішою тілом, душею, духом, думками, відчуттями, поведінкою. Я маю власний погляд на шлях до здоров’я і як лікар- психотерапевт, тренер, автор, ведуча, і як жінка, та цей погляд не ідеальний і похибки існують. Ми разом з вами будемо пізнавати і відкриватись новому.

ОТОЖ- я бажаю вам прожити якісно і класно ці дні. Переключатись і вдихнути нове та свіже. Навчитись виставляти пріоритети в житті і по суботах знаходити на проект час. Наповнюватись, усвідомлювати що кожен з нас може вдосконалювати життя до кращого і вже сьогодні ми можемо змінити своє завтра. Ціла команда фахівців та дивовижних гостей робить для вас цей проект. Створений друзями для друзів, цей проект внесе весну у ваше життя. Прошу цінувати кожного з нас, як і ми вас. До зустрічі на проекті!