Літня школа щастя

Додано


Любов не любить поспіху. Слухайте себе уважно, як ніби це найостанніше слово, яке почуєте. Повільно, наче підігріваєте молоко для немовляти.
Неначе танцюєте перший танець з людиною, в яку закохані.

Любіть себе повільно. М’яко. Як несподіваний сонячний день. Неначе попереду вічність, і найважливіше завдання, яке вам видали – розчісувати своє волосся з любов’ю, поки воно не стане золотистим і не перетвориться в ріку.

Цього і ще багато іншого, потрібного та цікавого, навчаємось у проекті #територіятіла

 

Краса – це схованка! Тобі здається, що саме велике Щастя в тому, що вона у тебе є! А далі, ти і твій світ починають крутитися навколо твоєї краси!

Ти ставиш на неї усі свої карти! Спочатку вона тебе тільки радує. Років так 20-ть. Це немало. Мишка встигає забратися в нірку і насолодитися смачненьким шматком сиру, неспішно і з задоволенням, не усвідомлюючи, що нірка вже закрилася.

А потім розпочинається паніка: краса в’яне, на п’яти наступають нові бездоганні творіння природи. І настає пора вкладень! Губи, ліпосакції, вініри, ботокси, нитки, гіалуронки.

Але далі розпочинається головна проблема! Виявляється, ти вклалась не в видобуток вина, де вік додає товару ціни!
А твої капітали вкладені в овоче-базу, де скільки не вколеш гормонів в персики і сливи, вони все рівно рано чи пізно перетворяться в в курагу і чорнослив!

І здавалось б, ну що тут панікувати, все ми не молодіємо з роками, але коли всі карти поставлені на красу, інші важливі таланти і можливості, не розвиваються!

Але ж всередині кожної красивої дівчини живе ОСОБИСТІСТЬ, яка,щось собою таки являє.
І ось це інше, що може розвинути в собі людина, не зациклена на власній зовнішності: це грамотне мислення, мудрість, начитаність, широкий кругозір, почуття гумору, талант … з роками, і постійними інвестиціями, стає все більш і більш цінним капіталом!

Краса-це схованка! Маючи її, можна не переживати і не рости, але розвиватись потрібно не для інших, а для себе.
Але коли ти ідентифікуєш себе лише через призму своєї краси, ти не даєш можливості розвитку для свого внутрішнього світу, навіть не намагаючись отримати всі неймовірні цінності, приховані всередині!

Автор тексту-Анфіса Чехова

Щастя- не в красі.
Приходь на літній проект, і ти дізнаєшся, де твоя схованка.

ЛІТНІЙ ПРОЕКТ ЩАСТЯ ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ- вже незабаром!   Літня-школа-щастя

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *