Тисяча і одна ніч- східна казка випускного сьомого сезону

Додано

Нова казка Шахерезади

Найекзотичніша і найчарівніша вечірка року!

Східні солодощі, пахощі, танець живота, ігри, уявний джин, глінтвейн, міцний чай, кава з кардамоном, казкотерапія-казка про красунь з проекту ТЕРИТОРІЯ ТІЛА, притчі, вручення сертифікатів учасницям і Корони-Королеві 7-го сезону.

Дрес-код: шовковий або яскравий одяг з стразами і намистинками.

Сукня, Довга спідниця або шаровари чи просто штани і пояс на стегнах, прикрашений грайливо дзвінкими монетами. Браслети!

Важливим елементом є макіяж в східному стилі. Східні красуні завжди малюють собі довгі стрілки, які візуально збільшують очі, а погляд роблять виразним і загадковим. Основні кольори макіяжу – золото, бронза, мідь, бірюза, смарагд, рубін і насичений чорний. Найважливішим є очі. Постарайтеся зробити погляд максимально «котячим». А ось губи яскравими робити не варто.

Одяг був зручним, тому що в азіатських країнах прийнято розміщувати гостей прямо на підлозі, підклавши м’які подушки.

При згадці про Схід уявляється незабутній колорит східних країн, традицій і звичаїв жителів, їх загадковість і пристрасність.

В магічну дату 02.02.2020 ми перенеслись в казку про 1000 і 1 ніч.

25 жінок, випускниць проекту ТЕРИТОРІЯ ТІЛА, завтра мріяли, відчували, смакували, насолоджувались, роздумували і раділи.

Вечірка в стилі Сходу дозволила зануритися в цей дивовижний світ хоча б на один вечір і залишити приємні враження надовго.

А ще ми отримали фототерапію, терапію ароматами, свічками, медом, глінтвейном, танцем, дія на всі 5 органів чуття. А ще подорож в уявному часі по заняттях проекту, на килимі-літаку.

Казки та притчі, інсайти та усвідомлення, чаювання, асоціації.

Практичний і смачний майстер клас по приготуванню: салату з кускусу.

Знайомство з мудрим звіздарем, бажання від джина, таємний світ з закритими очима. Тортопоїдання та сміхотерапія.

Вручення сертифікатів та подяк. Дарунки від тих партнерів, які є нашими учасницями цього сезону. Halyna Bezkorovaina-Khara Анелія Сенчишена Олександра Луканюк Тетяна Білик Poturai Natalka

Анна Бєлова Оля Жмудзінська (Olya Zhmudzinska) Оксана Костюк

Фоторепортаж Liudmyla Ogorodnyk

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *