Талант і харизма.

Додано

З одного боку-талант , з іншого- харизма. Важливо все:).
Любов та повага до себе-чудова річ.
Практикуйтесь щодня, і ще до сніданку спробуйте, як навчали Алісу, повірити в неможливе.


Вірю, що мої домашні завдання ви осилите.


Кожного разу вдосконалюємось у знаннях.


-Я б кожного ранку хотіла мати такий здоровий сніданок , як у нас був минулоі суботи, з чудовою Лілею.
-Сальса відкриває найкраще у наших учасницях.
Дізнались у фінансового консультанта, як поводити себе із грошима,
-Поспілкувались з акушер-гінекологом та психотерапевтом про любов до своєї жіночності, -потренували свої здібності бути прекрасними


-Весела та творча, чудова тренер Оксана Шлюсар-уміюча заставити учасниць бути і господинями свого життя, і талановитими “оленями”, і уміючими доповідачками, та прекрасними Леді, які зривають овації.


Можливо ВСЕ!
-А ще дізнались більше про Sparkle BOX
-І саме на цьому занятті були чудесні ДАРУНКИ: безкоштовне УЗД УСІМ УЧАСНИЦЯМ , фруктовий екзотичний букет отримала одна із наших учасниць, а ми-картки знижок клієнтів.
Наша учасниця Іра-вже має 500 гривень у скарбничці у ТАС.

2 коментарі до “Талант і харизма.

 1. Анна Анічка
  9 жовтня о 9:28

  Зустріч, як завжди чудова і пізнавальна!!!
  Навчилися правильно керувати грошима і бути їхнім господарем.
  Далі розвивали талант і харизму під “де спа сі то”. Перекусили смаколиками.
  Була цікава лекція від гінеколога. Не обов’язково це там чи десь там, може бути ще “ніжною квіткою”.
  Далі бігали оленями )) та розмовляли про лідерські якості; мишок та їжачків )).
  Марі Хомів вчила любити себе і своє тіло, приймати себе такою, як є і працювати над собою.
  Розпочала роман із собою.
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹😉✌
  Закінчилася зустріч виготовленням букета з фруктів.
  Ще хочу додати про хвилю любові до всього…я на ній ))

  #територіятіла
  #психотерапевтМаріяХомів
  #жіночийрозвиток
  #СтудіятанцівSocialdanceclubмТернопіль

 2. Забути про телефон на 7 годин в наш перенасичений гаджетами час – це щось таке нереальне. Але саме на такій думці себе зловила, коли на третій зустрічі #територіятіла в #бункермуз згадала про нього як вже йшла додому (вибачте всі ті хто дзвонив). Я думаю тільки це вже говорить про те на скільки #жіночийрозвиток може бути цікавим, захоплюючим і корисним. #TAS нагадало ще раз про необхідність відкладання частини доходу на майбутні радості. Mila Sid з Social Dance Club Тернопіль (#СтудіятанцівSocialdanceclubмТернопіль) відкрила секрет де у чарівних жінок талант і харизма сховані. Сальса була неймовірна, така чуттєва, кожна змога проявити себе, показати як любить себе єдину, назовні відобразили все те, що так стримувала і боялась показати. #Клінікажіночогоісімейногоздоровя та #irenhumenna – це моя окрема любов вже більше року. Вперше я натрапила на гінеколога, до якого не страшно іти і показати свій “талант”. Iren Humenna як завжди підняла ті питання, про які всі хочуть знати, але бояться спитатись, поговорили про що таке норма і “комерційні” діагнози. На таких зустрічах розумієш, що ти ОК, нормальна здорова і без відхилень. Двох однакових не буває, і для кожного своя “норма”. І головне перша обов’язкова умова для статевих стосунків і отримання задоволення – це КОХАННЯ. Хочу процитувати #психотерапевтМаріяХомів “сперматозоїд закохався в яйцеклітину – і це вже любов”. Ми також народились як результат любові наших батьків, то як ми можемо не любити себе, коли нас оточує це почуття з народження? Адже любов не вимагає якихось критеріїв, умов, ми просто любимо море, гори, батьків, дітей, чоловіка. Так просто маємо любити і себе, сприймати себе такою як є і щодня ще більше закохуватись … в себе. Завдяки #тренерОксанаШлюсар я відчула себе десь на врученні Оскара на червоній доріжці в оточенні захоплених поглядів, аплодисментів і щирої радості за себе таку класну. Вперше бачила Оксана Шлюсар в ролі тренера, але це її, дуже цікаво і активно провели час, виявили лідерські здібності, те, чого бракує і повчилися працювати в парі одним олівцем. А на десерт були неймовірні смачні букети від Sparkle.agency.ternopil. Дівчата творять таку красу так легко і швидко. Одразу видно людей, які найшли себе і свою справу.
  Марі Хомів дякую тобі за можливість провести цей день з тобою, професіоналами, яких ти запрошуєш спеціально для нас. Ти робиш дійсно велику роботу, яка можливо на перший погляд і не помітна. Але для нашого міста найти людей, які чогось досягнули і можуть навчити інших, посприяти розвитку і любові до себе, дуже непросто. І зараз я розумію, що робиш ти це не для власної вигоди, а тільки для того, щоб жінки Тернополя ставали щасливішим. Подивившись на ціни інших, набагато нижчого рівня, я розумію що в коуча вебінар на декілька годин коштує, як весь наш сезон. А якщо ще врахувати всі наші бонуси, знижки, подарунки, то одна вигода і дохід для учасників, інвестиція зі скаженими відсотками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *