doTERRA Тернопіль

Олії doTERRA (з латинської «дари землі») – це безпечні та ефективні ефірні олії, що відповідають стандарту CPTG. Це означає, що:

  • продукція натуральна й чиста, всередині пляшечки ароматичні сполуки виключно рослинного походження;

  • олії не містять синтетичних компонентів, домішок, пестицидів тощо;

  • сировина вирощена досвідченими фермерами в екологічно чистих регіонах та зібрана вчасно;

  • вміст кожного флакона ретельно перевірений на відповідність хімічного складу.

На кожному етапі виробництва масла doTERRA проходять тестування за інноваційними методами, що гарантує їх чистоту й дієвість.

Виробництво соціально відповідальне: компанія підтримує фермерів із країн, що розвиваються, сплачує постачальникам гідні гонорари. Благодійний фонд doTERRA Healthing Hands допомагає людям з усього світу побороти хвороби та бідність, бере участь у проєктах з відновлення лікарень та шкіл тощо.

Ефірні олії do TERRA – це якісний чистий продукт, який можна використовувати як косметичний засіб, вдихати, додавати до їжі тощо. Зверніть увагу, в описі кожної позиції на нашому сайті є рекомендації щодо використання та застереження.

Товар продається в кількох зручних форматах: компактні пробники, зручні ролери та класичні пляшечки. Також виробник пропонує набори ефірних олій.

Каталог масел «доТЕРРА» містить багато товарів. Це чисті ефірні олії (лаванда, дикий апельсин, лимон, жасмин, евкаліпт, ладан тощо), готові суміші (Motivate, HD clear, Slim & Sassy та інші), брендові набори. Товар у наявності та під замовлення.

Олії «доТЕРРА» можна використовувати замість синтетичних парфумів, як афродизіаки, розпилювати через аромадифузор, аби освіжити повітря у приміщенні, покращити настрій чи розслабитися, налаштуватися на сон. Олії можна додавати до страв і напоїв. Крім того, doTERRA підходять для екологічного прибирання й відлякування комах.

Будьте обережні, якщо маєте схильність до алергії чи проходите курс лікування. Вагітним та жінкам, що годують груддю, також варто звернутися до лікаря, перш ніж почати використання натуральних ефірних олій. Зберігайте засоби далі від дітей і тварин. Уникайте контакту з очима й іншими чутливими зонами. Завжди читайте рекомендації виробника.

Придбати олійки доТЕРРА або вироби з них можна за тел. 0983146537- Леся