Скайп-консультація лікаря психотерапевта

16472788_1298300746917226_1201575466189770934_n_002

“Коли жінці погано, коли вона розгублена, поранена або обезсилена, вона йде до мами. Якщо мама здатна запропонувати їй молоко своєї любові – прийняти, не судити, гладити по голові і плакати з нею разом, а потім долонями обійнявши, просто бути поруч, то жінка виліковується, наповнюється самим основним, і вона готова жити далі, долати труднощі і боротися ..

Коли ж мати не змогла зробити так, то жінка йде до сестри, до подруги, до бабусі або тітки, до рідної близької людини ..
Вона не напоїть молоком, як мати, але може напоїти чаєм, нагодувати медом і просто вислухати, може просто сказати – я поруч, я приймаю тебе, навіть якщо не розумію ..

Якщо і це неможливо, то жінка піде до інших жінок, і від них буде чекати не молока і чаю, не теплих рук на своїх щоках, і не повного прийняття..але поваги і взаємодопомоги..щоб її по-дельфінячому виштовхнули до повітря своїм добрим ставленням, а не по-акулячи з”їли, тому що вона слабка ..

Коли до тебе приходить жінка, розгублена і хвора, коли вона корчитися від болю або покрита льодом, коли до тебе приходить жінка, просто простягни руку, просто посміхнися і просто згадай, що ти така ж жінка.”
Мірта Гроффман

Я вже давно зрозуміла справжню цінність і важливість жіночої дружби і підтримки. І ще давніше стала сама створювати такі жіночі групи. Навчальні, розвиваючі та терапевтичні. Мені дуже тепло спостерігати, як після наших зустрічей учасниці продовжують спілкуватися, а іноді і по-справжньому дружити. Знайти близьку до душі, яка вміє підтримати тебе, з якою цікаво і добре в різні часи – це дорогого коштує)!

ЯК Жінка-психотерапевт (але не мама:): я теж простягаю руку.

Ми живемо в чудовий час, коли відкрито багато можливостей для реалізації людини і її  саморозвитку. Проте важливо цінувати те, що справді  необхідно, бо так легко заплутатись в сучасному світі і не втратити себе.

Ми пропонуємо чудову можливість: консультації психотерапевта онлайн!

Скайп консультації – дозволять вам отримати кваліфіковану допомогу в зручний для вас час, в будь-якій точці світу. Досить мати вдома комп’ютер, підключений до інтернету, веб-камеру, навушники і мікрофон.

Консультація в форматі відеочату – це хороший спосіб отримати психологічну підтримку не виходячи з дому.

Скористайтесь можливістю пізнати себе та розпочати зміни на краще у своєму житті.

Марія Хомів т.0679998452(вайбер)

Марія Хомів, психотерапевт