Лавандова кімната

Не втратити себе … ⠀

” … Дівчинка моя. У гонитві за досягненнями світу важливо не втратити себе … Твої дівочі мрії і бажання стоять набагато вище цього. Тому що це ти наповнюєш світ своєю радістю і Любов’ю … ⠀

Дівчинка моя … Весь світ і так у твоїх ніг. Він мріє служити тобі … Радувати тебе і захищати! Але ти взяла в руки меч. І відрізала себе від усього світу. Вирішила, що сама будеш всіх захищати. Всіх рятувати … ⠀

Дівчинка моя. Не бійся втратити загальне схвалення. Втратити молодість або красу … Лише себе втратити треба боятися.

Досить болю … Давай святкувати нашу Любов! Нашу Радість! Нашу Жіночу Природу і Глибину! Навіть біль свою будемо святкувати … Тому що біль – це теж досвід. Досвід здобуття ЛЮБОВІ …

Дівчинка моя … Ти прекрасна … Твоя краса легка і природна … Твоя любов пробуджує, зціляє … Твоя правда – ясна і усвідомлена … Твоя дорога – жіноча і любляча.. .. ⠀

Просто люби моя дівчинка! Просто танцюй! Просто БУДЬ!”⠀

Автор: Регіна Жиляева, відредаговано і доповнено мною.

БЕЗЗМІСТОВНО ВИТРАЧЕНИЙ ЧАС
З проекту психотерапевта Марії Хомів та Розалії Гракус- Натхнення поміж рядків

1) Сказати ТАК, тому що ВАЖЛИВО
Ми живемо в еру, коли потік інформації шалений, коли доступ до інформації безмежний, коли хочеться багато, коли дуже багато “пожирачів” часу, коли без особистої праці над собою нічого може і не бути.
Пригадую, у мене був період, коли мені здавалося, що я в тунелі швидкісної траси, де шалений шум від двигунів авто і тільки миготить світло фар авто … Я не могла зосередитися інколи на справах через велике навантаження інформацію (як добре, що я навчилася якось з цим справлятися).
Тому не гаймо часу, вибираємося з тунелю та розставляємо пріоритети в своїй голові, а ще краще – на папері.
Нам однозначно, потрібно розуміти, що для нас є вагомим, пріоритетним, які мрії, цілі ми собі ставимо і сфокусуватися на них
Хтось може сказати, що це важко, що часу бракує і т.д. …, але всі ми маємо однаковий ресурс 24 год/ добу і тільки ми вирішуємо як ним розпоряджатися !
Інколи людина марнує час на новини, серіали, шоу, плітки, пусті розмови, на пусті гортання стрічки соцмереж, а так, глянеш – 20хв – 45хв – 1.5 год минуло, які б можна було з користю присвятити своїм мріям !
Скажіть ТАК, тому , що важливо для ВАС !
Будьте здорові та щасливі

Галина Сеник

2) Жінка з ароматом кориці
Вона місила тісто, переминала руками, її руки пропахнули імбирем, мускатним горіхом, гвоздикою, солодким перцем, кардамоном та найбільше корицею. Аромат кориці окутував всю кімнату, залишався на її шкірі, проникав у волосся… тісто ставало все піддатливішим, м’якшим, воно підкорювалось її рухам, відчувало всю силу тендітної жінки.
А вона в той час поринала думками у свої мрії. Вузенька паризька вуличка з невеликими магазинчиками з квітами, сувенірами. І кав’ярня з відчиненими вікнами, через які вулиця наповнювалася тим самим ароматом кориці… і неможливо пройти повз, неможливо встояти від цього аромату. Тому прохожі часто заходили в кав’ярню, пили каву з печивом з корицею та мусовими тістечками.
— Мам, ну коли вже буде печиво, я не можу вже витримати, так пахне. — пролунав дзвінкий голосочок і перервав мрії жінки з ароматом кориці.
— Ще трішки, – усміхнулась вона, – ще трішки….
Не витрачайте беззмістовно час.
Кажіть так тому, що важливо.
Кажіть так своїм мріям і впевнено йдіть до мети!
Оксана Костюк

3) Знову усмішка грає на устах,
Розсіюючи тишу дзвінким акордом.
З тобою ми сміємось просто так,
А дзеркало тріщить уже надвоє.

А дзеркало розбилось, як кришталь,
На тисячі дрібних гострих осколків,
І, навіть, ти не бачиш це, на жаль,
Обличчям пливе посмішка, а очі…

Портал, який єднав колись світи,
Розтрощений, розбитий.Вже неможливо,
Полагодити, склеїти, знову пройти…
А сміх так дзвінко виграє. Можливо…

Час – стрімка річка, котра ніколи не буде текти у зворотньому напрямку. Щодня ми пропускаємо крізь широко розставлені пальці масу води, забуваючи те, що невідомо, коли ж пересохне саме твоє джерело.

Бережіть кожну краплинку цієї найціннішої води і дякуйте за неї Творцю. Радійте кожній секунді, насолоджуйтеся кожною хвилинкою, вчасно скажіть люблю і пробач і нехай щастя виграє у кожній краплинці, як ранковий сонячний промінчик у росі…

Оля Біла

4) ” З усіх втрат – втрата часу найтяжча. ” Григорій Сковорода
На що ж ми витрачаємо свій час беззмістовно і даремно?
Ох, всі ми знаємо, що час не купиш за гроші, але продовжуємо використовувати його нераціонально.
То сидимо вічно в соцмережах, підглядаючи за чужим життям; то нарікаємо на погоду, владу, і прикрості буття; бездумно дивимося тисячі серіалів і фільмів ні про що.. і так далі. Цей список можна продовжувати безкінечно. Потім самі ж кажемо, так по – філософськи, тяжко зітхаючи : як швидко летить час!
А давайте, розставимо пріоритети, зрозуміємо, що все нам під силу( або хоч трішечки ) і скажемо ” так” тому, що дійсно для нас важливо, зробимо те, що є цінно для нас. Тайм – менеджмент – зараз це наше все.
Давайте знаходити час на сім’ю, цікаве спілкування, корисний час для себе. Для кожного своє. І як казав Джон Леннон : ” Час, витрачений із задоволенням, не вважається втраченим.”
Живіть у задоволення!

Nata Muz

5) Я у житті зустрічала багато токсичних людей. Яким всі і все чимось не вгодили, вони злились і виводили зі стану рівноваги, а коли мені було зле, тоді їм було добре.
Я жалкую за тим часом, що витратила на безглузду боротьбу з ними. Коли я пробувала добром відповідати на зло і підлість в мою сторону. Коли я оправдовувала їх жахливі поступки, пояснюючи тим, що вони злі бо нещасні, і тішила себе, що пройде час і вони зміняться.А ні фіга не зміняться!!!
Пройшов час і змінилась я, зняла ті свої рожеві окуляри наївності, навчилась казати НІ та відстоювати свої границі, а вони залишились такими як були. Не хочуть вони змінюватись, їм так добре.
Просто шкода того беззмістовно витраченого часу і тих сил, які можна було витратити на щось хороше.
Не хочу багато писати, натхнення між рядків у віршах я люблю шукати:
Не затрачайте миті вашого життя,
На тих, хто цього зовсім не цінує…
На тих, кому байдужим є ваш шлях,
І хто стук серця вашого не чує.
Не лийте сліз, кому на це плювати,
За тих, що мають інші плани у путі,
Хто раз образив, буде ображати,
Закономірність перевірена в житті.
Не затрачайте сили ви на тих,
Хто тільки скористатись вами хоче,
Та забуває сутність слів, лестить у очі,
За рогом зразу підлі ляси точить.
Хто заздрить вам, і хитро це маскує,
Брехню несе, лиш своє его чує,
І хто закоханий тільки у себе,
Чия душа глуха, чи просто спить.
Цінуйте кожен вдих, і серця стук,
У цьому світі, часом небезпечнім.
Завжди є ТОЙ, хто щиро любить ВАС,
Цих митей варта він, вибір доречний.
“Цінуйте…”

Олександра Кучвара