Каруна

каруна 1
В нашому місті є безліч спортивних клубів та тренажерних залів, однак відкриття нового закладу такого типу здійснило ледь не революцію у спортивному житті нашого міста. Справа у тім, що атлетично-оздоровчий центр «Каруна» пропонує особливий підхід до клієнта, перевагою якого є повна універсальність та комплексність.
Тут є послуги для абсолютно кожного тернополянина – від 4 рочків і ледь не до глибокої старості, для елегантних панянок та мужніх чоловіків, для новачків у справі турботи про власне тіло і для професіоналів і майстрів спорту… Тож, аби не здаватись голослівними, поговоримо детальніше про, що ж, власне, пропонує «Каруна» жителям нашого міста.
каруна 2
«Каруна» займає три поверхи у новітній будівлі на Східному масиві, з великих, майже в людський зріст, вікон якого відкривається запаморочливий вигляд на Тернопіль.
На третьому поверсі – царство мужніх, сильних і непереможних. Тут тренажерний зал, де стоять найсучасніші тренажери. Які тільки можна знайти у нашій країні. Кожен тренажер продубльований, тож тут відсутні черги і марна витрата часу на очікування. Куди не глянь – скрізь сильні чоловіки, які невтомно накачують свої мязи. Тут є і студенти, які вперше відвідали тренажерку і залишились в «Каруні», спокусившись на гарні умови та привабливу фінансову пропозицію (абонемент на перший місяць – 200 гривень, кожного наступного місяця – на 5 гривень менше). Тут є і професіонали, яким «тісно» в інших тренажерних залах, оскільки вони там елементарно не можуть знайти для себе гідного навантаження по силі. В «Каруні» ж може одночасно займатись до 10 професіоналів, адже тут створені всі умови для цього.
каруна 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *